tekirdağ mobilya, regina mutfak, tekirdağ mutfak, banyo, özel üretim mobilya, kapı, merdiven, akşap, istikbal mutfak, duvar kağıdı, ankastre set

tasarim59

tekirdağ mobilya, regina mutfak, tekirdağ mutfak, banyo, özel üretim mobilya, kapı, merdiven, akşap, istikbal mutfak, duvar kağıdı, ankastre set

Ceylan Mobilya

     Üretime 1983 yılında başlayan CEYLAN MOBİLYA TEKİRDAĞ’IN sayılı imalathanelerinden biridir. Tekirdağ'da imalathanesi olup halkımıza hizmet vermektedir. Teknolojik gelişime paralel olarak gelişen Ceylan Mobilya sürekli gelişim ilkesiyle, ürünlerini geliştirerek ve güncelleyerek günümüze gelmiştir. Atölyemiz kesim, montaj ve boyahane olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır ve deneyimli personelimiz ile bugünlere gelmiştir.

     Kendi imalatı olan ürünlerle en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla binlerce insana ulaşmayı başarmıştır. Son teknolojiyle masif, lake, lam, kaplama teknikleri kullanılan CEYLAN MOBİLYA' da PVC kaplama sistemiyle üretim yapılmaktadır. CEYLAN MOBİLYA kendine ait ürünlerle gerek Tekirdağ'da gerekse tüm Trakya da sizlere hitap etmektedir. 
 

     Ceylan Mobilya bünyesinde; amerikan ve masif kapı, ahşap merdiven, ahşap piyer, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, bebek odaları, kütüphane, büfe, çalışma odası sistemleri, oturma grupları, mutfak, banyo dolapları, konsollar , T.V üniteleri ve bunun gibi evinizin veya işyerinizin tüm ahşap dekorasyon ihtiyaçlarına cevap verebilen mobilya formlarını içine alan ve sürekli gelişen geniş bir ürün yelpazesini barındırmaktadır.
 

      Ceylan Mobilya; Tasarımı ve Üretimi, disiplinli ve düzenli çalışmaları ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Taahhüt edilen nitelikteki ürünler mutlaka gününde ve büyük bir özenle monte edilmektedir. Teslim sonrasında her türlü garantiyi veren firmamız müşterileri ile sürekli irtibat halindedir. Firmamız her geçen gün bir sonraki güne daha güvenli bir şekilde hazırlanarak büyümektedir.

SATIŞ ( MONTAJ) SONRASI ;

     “ YİNE SİZİNLE BİRLİKTEYİZ ” cümlesini ilke edinen Ceylan Mobilya montaj sonrasında kaynaklanan zarar görme ve her türlü bozluma olaylarına karşı her zaman yanınızda olmakla birlikte üretime başladığı tarihten itibaren yaptığı işlerin arkasında durmaktadır. Sipariş üzerine evinizin veya işyerinizin tasarımını ve işlerini özenle ve kaliteli olarak yapmaktayız.

BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN KALACAKSINIZ.

Ceylan Mobilya

Merkez  : 100. Yıl Sanayi Sitesi Marangoz Sokak 8. Blok No:23-24-25 Tekirdağ  |   Telefon : 0 282 261 50 68  |  Cep : 0 533 737 29 59

Tekirdağ web tasarım