tekirdağ kapı, ceylan kapı, çorlu kapı, tekirdağ ahşap çorlu ahşap kapı, ceylan mobilya kapı üretimi

tasarim59

tekirdağ kapı, ceylan kapı, çorlu kapı, tekirdağ ahşap çorlu ahşap kapı, ceylan mobilya kapı üretimi

Kapı

     Ceylan Mobilya kapı deneyimini masif kapı, amerikan panel kapı ve lake kapı olarak üç sınıfa ayırmıştır. Bünyesindeki uzman ve deneyimli kadrosu, Ceylan Mobilya kalitesi ile ürün süreklili sağlamıştır.

     Amerikan panel kapı, piyasada farklı yapım şekilleri ve modelleri mevcut olup şık bir görünüme sahiptir. İmalatında petek, ahşap ya da mdf vb. dolgu malzemeleri kullanılır. Dolgu malzemesinin iki yüzüne kapı paneli preslenmek suretiyle amerikan kapı elde edilmiş olur. Amerikan Panel Kapı alacak müşterilerimize tavsiyemiz; panel kapının kilit, kol, menteşe bölgelerinin ahşap olmasına dikkat etmelidirler.

     Masif kapı, iki yüzü MDF üzerine ahşap kaplama preslenmiş, görünüm bakımından diğer kapılardan ayrılır. Üçlü menteşe sistemi ile montaj yapıldığından sarkma söz konusu olmamaktadır. Çeşit bakımından zengindir. Her türlü ahşap yüzeyin mekanlarınıza yansımasını sağlar. Ahşap Kaplama Masif Kapı zannedildiği gibi tamamı ağaçtan yapılmış masif kapı değildir. İlerleyen teknoloji ile ağaç ürünlerinin işlenmesi ile elde edilmiş parçaların bir araya getirilmesiye el edilir.

     Lake kapı, köknar ağaçın üzerine 8mm MDF malzemenin preslenmesi ile oluşmaktadır.Üzerine uygulanacak motif, desen müşteri ile üretici arasındadır. Renk kartele grubunda sınır tanımayan firmamız istediğiniz her renkte size yardımcı olacaktır.

Ceylan Mobilya

Merkez  : 100. Yıl Sanayi Sitesi Marangoz Sokak 8. Blok No:23-24-25 Tekirdağ  |   Telefon : 0 282 261 50 68  |  Cep : 0 533 737 29 59

Tekirdağ web tasarım