tekirdağ mutfak, ceylan mobilya, ceylan mutfak, mutfak,çorlu mutfak, çorlu mobilya

tasarim59

tekirdağ mutfak, ceylan mobilya, ceylan mutfak, mutfak,çorlu mutfak, çorlu mobilya

Mutfak

     Doğal ahşap, laminant, lake kapak uygulamalarında klasik öğelerin abartıdan uzak ama iddialı bir yorumu.Beyaz parlak kapaklarda mat tonlamaların mükemmel uyumu mutfaklara ayrı bir şıklık katıyor.İşlevselliği ile öne çıkan seri, depolama alanı olarak kullanılan köşe çözümleriyle dikkat çekiyor.Hayatı kolaylaştırmanın sırrı duvara monte edilen şaşırtmalı raflar, led aydınlatmaları ve kapak boyunca monte edilen entegre kluplarında gizli.Sıcak ve sade dokusuyla fark yaratan seri, ışıltılı mutfak isteyenlere her türlü renk ve desenleriyle Ceylan Mobilya farkı ile sizlere sunuyor.Evlerin ana istasyonu görevini üstlenen mutfaklar, şehrin yaşamının ve teknolojinin dinamizmine ayak uydurarak kendiniyenilemeye devam ediyor.Teknolojiye ayak uyduran mutfaklar, kullanıcılarına özgün dokunuşlarbarındırıyor.

Ahşabın muhteşem dönüşü

     Doğal ve uzun ömürlü bir mlzeme olan ahşap eskiden marangozluk eseri mutfaklarda sıklıkla tercih edilen bir malzemeydi.Boyanıp cilalanabilen, ihtiyaçlara ve farklı trendlere uygun hale geirilmek üzere zımparalanarak yeniden şekil verilebilen, tadilatı hayli kolay olan ahşap mutfaklar farklı ağaç ve renk alternatifleriyle evlerimize sıcaklık katacak.

     Diğer mutfaklara göre daha maliyetli oldukları halde uzun ömürlülüğü açısından tercih edilen ahşap mutfaklar her tip dekorasyon tarzına rahatlıkla uyum gösterebiliyor.Uzun ömürlü ve geri dönüşümlü yapısıyla ekolojik mutfak kriterleriyle de uyumlu olan ahşap malzeme, sıcak dokusuyla kullanıcılara kendilerini doğaya daha yakın hissettiriyor. 

Tezgah Seçerken

     Mutfak tezgahı seçerken kolay temizlenebilir ve iz bırakmayan tezgahtan yana tercihinizi yapın. Dayanıklı ve hijyenik tezgah malzemeleriyle tezgahınızı cilalamaya gerek duymaksızın.Ahşap bir tezgahım olsun diyenlerdenseniz, kayın ve meşe gibi sert yüzeye sahip ahşapları tercih edin.Yıllara meydan okuyan mermer tezgahları mutfağınıza taşımak isterseniz, mermer temizleyicisininen yakın dostunuz olacağını unutmayın.

Ceylan Mobilya

Merkez  : 100. Yıl Sanayi Sitesi Marangoz Sokak 8. Blok No:23-24-25 Tekirdağ  |   Telefon : 0 282 261 50 68  |  Cep : 0 533 737 29 59

Tekirdağ web tasarım