tekirdağ mobilya, mobilya üretimi, özel üretim mobilya, çorlu mobilya, çorlu özel üretim mobilya, mutfak üretimi, ahşap mutfak, ceylan mobilya, ahşap kapı, merdivenler, amerikan kapı, ankastre mutfak, beyaz eşya

tasarim59

tekirdağ mobilya, mobilya üretimi, özel üretim mobilya, çorlu mobilya, çorlu özel üretim mobilya, mutfak üretimi, ahşap mutfak, ceylan mobilya, ahşap kapı, merdivenler, amerikan kapı, ankastre mutfak, beyaz eşya

Referanslarımız

Tekirdağ Vali Konağı Restorasyonu;

Saraylar Adası Belediye Binası Restorasyonu;

Ahmet YÖRÜK Evren Un Fabrikası, toplantı salanu ara bölmelerini ve klasör dolaplarında mimarlarımızla çalışarak dizayn edilmiştir.

Mimar Cenk BİLGE Tekirdağ Leb-i Derya Konakları firmamızı tercih etmiştir.

İsmail AKYILDIZ    Akyıldız İnşaat projelerinde firmamızı tercih etmiştir.

Nurettin YEMİŞ Ünyeliler Pastanesi projelerinde firmamızı tercih etmiştir.

Dr. Burhan TERZİOĞLU Tekirdağ Beyaz Köy de bulunan villasında ahşap zemin maun (sapelli) kaplaması ile plazma ünitesi, çocuk odası ve düzenlemeleriyle tasarlanmıştır.

Dr. Celal ERDOĞAN ve Dr. Fırat ERDOĞAN’ın yazlık ve kışlık evlerini modern çizgi ve kontrast renklerle ön plana çıkardık.

Cevat DİRİL Varol Beton Tekirdağ / Çorlu’daki villasını kayın ahşabın doğallığı işçiliğin estetiği ile birleştirip evinin dekorasyonunda beraber çalıştık.

Mehmet ÜSTÜN Tekirdağ / Çorlu’daki villasını özel üretim abanoz kaplama mutfak grubu ile bütünleştirip ahşap merdiven , ahşap kapıları ile evinin estetik çizgisi yakalamış olduk.

Zeki BİLMEM Tekirdağ / Çorlu’daki villasını amerikan ceviz kaplaması ile mutfak dolapları, ahşap merdivenleri, ahşap kapıları, giyinme odası, çocuk odaları ve lükens ayaklı banyo dolapları ile yeniledik.

Rahmi BAŞOL Edirne / Keşan’daki villasında yemek odası, yatak odası, çocuk odası ve çatı katında bulunan  hareli ceviz kaplaması ile ahşap merdivenlerini ferforje korkuluklarıyla bütünleştirip en kullanışlı hale getirdik. 

Mimar Nurdan BALCI Tekirdağ Değirmenaltı Gündoğan sitesinde evini mimari tasarım çizimleriyle gerçeğe dönüştürdük.

Ender MADEN Edirne / Keşan eskitme renk amerikan kapı, ahşap kartonpiyer, portmanto, yatak odası, çocuk odaları ve banyo tasarımlarıyla hayalleri gerçeğe dönüştürdük.

Günnur DÜZENLİ Tekirdağ / Çorlu’da Önerler köyünde Milenyum Konaklarındaki villalarını kış bahçeleri yapıp yazın sıcaklığını kışın içeri yansıttık.Semilyon sitesinde bulunan dairelerinde gömme gardolaplarını, portmantolarını düzenledik.

Hakan ÇAKIROĞLU Tekirdağ / Çorlu Mekan Evlerinde villasını modern üretim mutfak, ahşap merdiven, yerine uygun banyo grubu ile tasarladık ve  el yapımı özel tasarımlı aksesuarları ile tarzı yansıttık.

Yeşim & Erdinç SELİMOĞLU Edirne / Keşan beyazevler sitesinde bulunan evinde masif kapı, tv ünitesi, özel üretim mutfak, sürme raylı portmanto, ahşap kartonpiyer, yatak odası, giyinme odası, yemek odası, girişte konsol ve nişlerle ceviz kaplama kullanarak evinin tüm mobilya işleri Ceylan Mobilya farkı ile dizayn edilmiştir. 

Dr. Esra & Süleyman EREN Tekirdağ tepekent sitesinde bulunan villasını ahşap merdivenlerini, dış pergulelerini, ahşap mutfaklarında Ceylan Mobilya'yı tercih ederek villasını istekleri doğrultusunda dizayn ettik.

Sn. Namık KARADAYI İstanbul Ataköy konaklarında bulunan dairesinde özel tasarım el oyması iki adet yatak odasını zeminde dişbudak kaplama, renk olarakta su bazlı beyaz boya kullanarak müşterimizin zevkine hitap edecek şekinde tasarladık

Sn. Ali Osman KALE Koru Dağı Eteklerinde bulunan dağ evinde dış pencerelerini ahşaptan, hava koşullarına dayanıklı su bazlı boya kullanarak hem vastas hemde normal açılır şeklinde uygulanmıştır.Yapının önden yeşil alan görüntüsünü kesmemek için 7.5 metre yüksekliğinde tek parça ahşap camekan yapılmıştır.Evin içiden oda kapılarınla ahşap merdivenleri beyaz renk ile bütünleştirilip yapı içinde estetik yakalanmıştır.

Sn. Abdurrahim SOYDEĞER       Bodrum Gümbetteki Villa Dekorasyonu ahşap merdivenleri, mutfakları, deresuar, perguleleri, masif kapıları, banyolarını, ahşap kartonpiyerlerini, şömine kaplaması, portmantosu kısacası yapı için ihtiyaç duyulan herşeyde Ceylan Mobilya'yı tercih etmiştir.  

Ayhan ŞENTÜRK İstanbul Çengelköy'deki dairesinde binanın kaba inşaatından dekorasyonuna kadar beraberdik, Şentürk ailesi okumayı çok sevdiği için evinde bol kitaplıklara ihtiyaç duyulmuştur.Bu nedenle evinin duvarlarını binanın temel kolonlarına zarar vermeyecek şeklinde kırdırdık.Çıkan sonuç doğrultusunda odalarını arkalı önlü kitaplık olarak dolap ünitelerinle böldüp dairemizi ihçiyaçlara cevap verebilecek şeklinde dekore ettik.

Ceylan Mobilya

Merkez  : 100. Yıl Sanayi Sitesi Marangoz Sokak 8. Blok No:23-24-25 Tekirdağ  |   Telefon : 0 282 261 50 68  |  Cep : 0 533 737 29 59

Tekirdağ web tasarım